•    BROWAR LUBICZ ZACHWYCIŁ KLIENTÓWW dniach 16 i 17 listopada odbyły się Dni Otwarte na terenie naszego osiedla. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, inwestycję odwiedziło... 19.11.2013

  ... około 150 osób. Przy sprzyjającej jesiennej aurze, zainteresowani mogli obejrzeć wszystkie dostępne mieszkania w budynkach "A"

  (od ul. Lubicz) i "B" (od ul. Strzeleckiej) oraz porozmawiać z naszymi doradcami na temat projektu. Największym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania dwu- i trzypokojowe. Odwiedzający byli zachwyceni całą inwestycją, połączeniem historycznych budynków komercyjnych z nowoczesnymi budynkami mieszkalnymi. Całość stanowi obecnie nowoczesny kompleks mieszkaniowo-biurowo-usługowy.

  Gruntownie odrestaurowaliśmy zabytkowy Pałac Goetzów oraz pofabryczne budynki m.in. dawną Portiernię, Susznię Słodu, Słodownię, Maszynownię i Kotłownię z kominem.

  Aby nadać temu miejscu niepowtarzalny klimat w apartamentowcach zastosowaliśmy dwa rodzaje cegły na elewacjach zewnętrznych - ciemniejszą od ul. Lubicz oraz jaśniejszą od środka osiedla. Loggie wykończyliśmy zaś drewnianymi panelami. Odrestaurowane, zabytkowe budynki z czerwonej cegły w połączeniu z klinkierową elewacją apartamentowców tworzą jedną całość. Swoją architekturą i kolorystyką nawiązują do budynków przemysłowych budowanych w XIX wieku.

   

  Dziękujemy Państwu za wizytę i poświęcony czas.

  Jednocześnie zapraszamy wszystkich klientów do naszego biura sprzedaży.

 •    KONSERWATOR PEŁEN UZNANIA DLA BROWARUMiło nam poinformować, że Małopolski Wojewódzki Konserwator Zabytków,
  Jan Janczykowski dokonał odbioru wszystkich prac konserwatorskich i rewitalizacyjnych...
  04.11.2013

  ... na naszym osiedlu. Za efekt naszych prac otrzymaliśmy słowa uznania, a nasz projekt będzie teraz służył jako przykład adaptacji dawnych obiektów przemysłowych na nowe cele inwestycyjne. Dzisiaj to jeden z najciekawszych projektów rewitalizacyjnych w Polsce.

  Historia Browaru sięga 1840 roku. Niestety, przez lata obiekt pozostawał w złym stanie technicznym i był niedostępny dla mieszkańców. Trzy lata temu zapadła decyzja o jego odbudowie. W maju 2011 roku, Wojewódzki Konserwator Zabytków zaakceptował koncepcję przebudowy i rozbudowy kompleksu Browar Lubicz. W lipcu rozpoczęliśmy pierwsze prace budowlane na terenie inwestycji.

  Przez dwa lata zrewitalizowane zostały obiekty dawnego Browaru. Zachowano i odrestaurowano wszystkie budynki wpisane do rejestru zabytków: Pałac Goetzów i pofabryczne budynki z II połowy XIX wieku m.in. dawną Portiernię, Susznię Słodu, Słodownię, a także Maszynownię i Kotłownię z kominem.

  Obecnie nasz projekt eksponuje walory architektoniczne zabytkowych budynków na tle dopasowanej stylistycznie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowo-biurowej. Wkrótce zabytkowy Browar Lubicz stanie się żywą częścią miasta. Już dziś nasze osiedle jest uznawane za najbardziej prestiżowy adres w Krakowie.

 •    I ETAP BROWARU LUBICZ NA OSTATNIEJ PROSTEJTrwają końcowe prace przy budowie I etapu naszej inwestycji. W grudniu planujemy rozpocząć odbiory jakościowe. Na budynkach mieszkalnych ułożono... 21.10.2013

  ... już prawie całą elewację, na ukończeniu są prace przy elewacji zabytkowego Pałacu Goetzów. Trwają też ostatnie prace przy posadzce garażowej, a wewnątrz na dziedzińcach robotnicy kładą kostkę brukową. Od frontu osiedla pojawiła się murowana brama.

  Jednocześnie kontynuowane są prace przy kolejnych etapach naszej inwestycji, gdzie ukończony został m.in. strop garażowy.

   

  Zapraszamy na spacer po inwestycji oraz na oglądanie mieszkań - będziecie mogli Państwo wybrać to czego szukacie!

  W celu umówienia spotkania prosimy o telefon, pon-pt. w godz: 9:00-18:00.

 •    PRACE NAD KOLEJNYM ETAPEM INWESTYCJI ROZPOCZĘTEWraz z zakańczaniem prac przy pierwszym etapie Inwestycji, miło jest nam poinformować, że rozpoczynamy prace przy kolejnym etapie projektu, w którego zakres wchodzi wybudowanie 160 mieszkań...19.08.2013

  ... oraz nowoczesnego budynku biurowego. Niezbędne prace rozbiórkowe zostały przeprowadzone w trakcie wakacji, a obecnie trwają wykopy pod garaż podziemny. Prace przy następnej fazie Inwestycji będą składać się z dwóch etapów.

  Pierwsza, wzdłuż południowej części działki, obejmuje budowę 120 mieszkań w trzech budynkach, zlokalizowanych w spokojnym otoczeniu z pięknym widokiem na zabytkowy Pałac Goetzów oraz Starą Kotłownię.

  Drugi etap zlokalizowany jest na zachód od Starej Kotłowni i deptaka, gdzie powstanie nowoczesny pięcio-piętrowy biurowiec klasy A o powierzchni najmu na 5 tyś. m2 oraz część mieszkalna na 40 apartamentów.

  Obecnie odwiedzający budowę mogą zobaczyć, że zaawansowanie prac przy pierwszym etapie dobiega ku końcowi. Duże wrażenie robi ceglana elewacja od strony ul. Lubicz a możliwość oglądania gotowych mieszkań, ma znaczący wpływ na decyzje kupujących.

 •    DNI OTWARTE PO RAZ TRZECIW ostatni weekend odbyły się trzecie i ostatnie przed wakacjami Dni Otwarte na naszej budowie. Klienci mogli zapoznać się z... 19.06.2013

  ... zaawansowaniem prac na osiedlu. Największym zainteresowaniem cieszyły się, prawie gotowe mieszkania w budynku A z wytynkowanymi ścianami i szlichtą na podłodze. Odwiedzający mogli zobaczyć dwa rodzaje cegły na elewacjach zewnętrznych - ciemniejszej od ul. Lubicz oraz jaśniejszej od środka osiedla oraz wzorcowe wykończenie loggi panelami drewnianymi.

  Następne Dni Otwarte planujemy zorganizować na jesieni. Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za wizytę i poświęcony czas. Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży (CBL, ul. Lubicz 23) oraz obejrzenia wybranego mieszkania na budowie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.

 •    KOLEJNE WYRÓŻNIENIE DLA NASZEJ INWESTYCJIMiło nam poinformować, że projekt Browar Lubicz został jednym z laureatów wyróżnienia "Najciekawsze inwestycje 2013". Nagrodę przyznał nam... 13.06.2013

  ... prestiżowy tygodnik "Gazeta Finansowa" we współpracy z magazynami "Home & Market" i "Gentelman". W raporcie opublikowano 25 najlepszych projektów mieszkaniowych w Polsce. Zdaniem ekspertów rynku nieruchomości naszą inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja oraz położenie w miejscu dogodnym komunikacyjnie, o doskonałej infrastrukturze. "Najciekawsze inwestycje 2013" to kolejne wyróżnienie, które otrzymał nasz projekt. Pod koniec zeszłego roku firmy doradcze Home Broker i Lion's House opublikowały ranking, w którym uznały Browar Lubicz za jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. Dziękujemy.

   

  Przeczytaj artykuł >

 •    DNI OTWARTE PO RAZ DRUGIPierwszy etap inwestycji Browar Lubicz jest już na półmetku wszystkich prac.Z tej okazji w dniach 25 i 26 maja zorganizowaliśmy dla Państwa... 28.05.2013

  ...  drugie Dni Otwarte na terenie osiedla. Sprzyjająca pogoda sprawiła, że przez dwa dni naszą inwestycję odwiedziło 100 osób. Dziękujemy za tak liczną frekwencję.

  W czasie Dni Otwartych mogli Państwo obejrzeć wszystkie dostępne mieszkania oraz zapoznać się ze faktycznym stanem zaawansowania prac budowlanych. W budynku "A", od strony Lubicz wykonanych zostało już 60 proc. wszystkich robót. Dzięki temu osiedle coraz bardziej przypomina z wyglądu nowoczesny projekt mieszkaniowo-biurowo-usługowy. Wewnątrz budynku ustawione są już wszystkie ścianki działowe, obecnie trwa tynkowanie ścian, układane są instalacje elektryczne i hydrauliczne.

  Kolejne dni otwarte odbędą się w dniach 15-16 czerwca.

 •    DNI OTWARTEW dniach 13 i 14 kwietnia odbyły się pierwsze Dni Otwarte na terenie osiedlaBrowar Lubicz. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów,inwestycję odwiedziło...15.04.2013

  ...  ponad 100 rodzin. Przy sprzyjającej aurze zainteresowani mogli porozmawiać z doradcami na temat projektu oraz obejrzeć wszystkie dostępne mieszkania w budynkach "A" (od ul. Lubicz) i "B" (od ul. Strzeleckiej). Największym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania dwupokojowe o powierzchni 45-50 mkw. oraz trzypokojowe o powierzchni 60-70 mkw. Ze względu na duże zainteresowanie klientów Dniami Otwartymi, postanowiliśmy, że będziemy organizować kolejne edycje. Najbliższe odbędą się 25 i 26 maja 2013 r.

  Zapraszamy!

 •   ZDJĘCIA MARZEC 2013...  26.03.2013

 •   FINANSOWANIE INWESTYCJI BROWAR LUBICZMamy przyjemność poinformować, że w styczniu 2013 r. zawarliśmyz BRE Bankiem Hipotecznym umowę kredytową opiewającą na kwotę... 15.03.2013

  ...  ponad 100 rodzin. Przy sprzyjającej aurze zainteresowani mogli porozmawiać z doradcami na temat projektu oraz obejrzeć wszystkie dostępne mieszkania w budynkach "A" (od ul. Lubicz) i "B" (od ul. Strzeleckiej). Największym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania dwupokojowe o powierzchni 45-50 mkw. oraz trzypokojowe o powierzchni 60-70 mkw. Ze względu na duże zainteresowanie klientów Dniami Otwartymi, postanowiliśmy, że będziemy organizować kolejne edycje. Najbliższe odbędą się 25 i 26 maja 2013 r.

  Zapraszamy!

 •   STAN SUROWY CORAZ BLIŻEJNasze osiedle rośnie w oczach, a cała inwestycja z miesiąca na miesiąc coraz bardziej przypomina z wyglądu nowoczesny projekt mieszkaniowo-biurowo-usługowy. Obecnie zaawansowanie...18.02.2013

  ...  wszystkich prac I etapu budowy wynosi 32%. Najbardziej zaawansowane prace możemy zaobserwować w budynku mieszkalnym A (od strony ulicy Lubicz). Budynek liczy już pięć kondygnacji, a wewnątrz budynku na kilku piętrach stawiane są ścianki działowe oraz rozprowadzane instalacje.

  Jednocześnie prowadzone są prace rewitalizacyjne w budynku J (od strony ul. Strzeleckiej i Lubicz) - naprawa więźby dachowej, czyszczenie ścian, wzmacnianie piwnic oraz budynku I (zlokalizowany wewnątrz osiedla) – odczyszczanie zabytkowej cegły na ścianach budynku. Z kolei w Pałacu Goetzów (budynek K) trwają rozległe prace przy rewitalizacji zarówno zewnątrz (dach, elewacja) jak i wewnątrz budynku.

 •   ZDJĘCIA STYCZEŃ 2013...  18.01.2013

2014

2015

2016

2012

2011

2013

© 2016 Balmoral Properties Ltd.