•    DNI OTWARTE 29-30 LISTOPADA!Serdecznie zapraszamy Państwa na ostatnie w tym roku Dni Otwarte,
  które odbędą się w w ten weekend na terenie osiedla Browar Lubicz....
  26.11.2014

  ... W czasie Dni Otwartych każdy z Państwa będzie mógł obejrzeć wszystkie dostępne mieszkania w budynkach "A" (od ul. Lubicz) i "B" (od ul. Strzeleckiej). Będzie można także zapoznać się z ofertą sprzedaży mieszkań dwu- i trzypokojowych w II etapie inwestycji oraz porozmawiać z naszym doradcami na temat nowego projektu.

  Do dyspozycji klientów będą także dwa mieszkania pokazowe o powierzchniach 45 i 80 m kw.

  Przyjdź, obejrzyj, wybierz swoje mieszkanie i negocjuj cenę.

  Dni otwarte odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę (29 i 30 listopada)

  w godz. 10.00 -15.00. Zapraszamy.

 •    BANK PKO BP KOLEJNYM NAJEMCĄ W BROWARZE LUBICZDo grona najemców galerii handlowej w Browarze Lubicz dołączył bank PKO BP.  Największy polski bank wynajął 822 m kw. powierzchni....13.11.2014

  ... w pasażu budynku A, od ulicy Lubicz. Pierwsi klienci będą mogli zrealizować transakcje finansowe już w przyszłym roku.

 •    FINANSOWANIE KOLEJNYCH ETAPÓW INWESTYCJI BROWAR LUBICZ.Miło nam poinformować, że firma Balmoral Properties podpisała
  umowę kredytową z mbank Hipoteczny na sfinansowanie...
  12.11.2014

  ... prac budowlanych drugiej fazy osiedla Browar Lubicz. Wartość umowy wynosi 79 mln zł.

  Spółka spełniła wszystkie wymogi formalne dla uzyskania kredytu.

  W ramach drugiego etapu powstaną cztery budynki mieszkalne: E, F, C i D gdzie znajdą się 163 lokale dwu- i trzypokojowe.

  Oprócz mieszkań, powstanie też kameralny budynek biurowy G o powierzchni 4,2 mkw.

  Powierzchnia użytkowa lokali usługowych wyniesie 995 mkw., natomiast mieszkań 10,4 tys. mkw.

  Wszystkie prace budowlane mają się zakończyć w trzecim kwartale 2016 roku.

 •    BROWAR S P. K. W BROWARZE!Z przyjemnością informujemy, że do grona najemców Browaru Lubicz dołączyła firma Browar Lubicz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Firma ta zamierza otworzyć...01.09.2014

  ... browar restauracyjny w budynku Dawnej Słodowni przy ul. Lubicz 17J. Jesteśmy dumni że po prawie 14 latach przerwy w produkcji piwa na terenie Browaru Lubicz, wraca tutaj ta historyczna i pierwotna funkcja. Poza piwem warzonym tradycyjną metodą i z użyciem najwyższej jakości surowców restauracja planuje przez cały tydzień zapewnić szereg kulturalnych i rozrywkowych wydarzeń. W browarze, funkcję Głównego Piwowara piastować będzie jeden z najlepszych polskich piwowarów, który medale za swoje osiągnięcia otrzymywał zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wierzymy, że najwyższa jakość warzonego na miejscu piwa, różnorodność gatunków w połączeniu ze świetną kuchnią i niepowtarzalnym klimatem miejsca starego krakowskiego browaru sprawią, że Restauracya Browarna Lubicz stanie się jednym z najciekawszych miejsc spotkań towarzyskich i biznesowych w centrum Krakowa.

   

  Spółka wynajęła cały budynek Dawnej Słodowni (3 poziomy) znajdujący się przy ul. Lubicz 17J a także piwnicę pod sąsiadującym budynkiem B, gdzie za szybą zlokalizowana zostanie fermentownia oraz leżakownia. Ponadto przed budynkiem (na przeciw wejścia do sklepu Piotr i Paweł) zostanie zbudowany ogród całoroczny z wewnętrznym placem zabaw dla dzieci. Łączna powierzchnia najmu wynosi ok. 1 250 m2.

   

  Planowane otwarcie to pierwszy kwartal 2015 roku.

  Serdecznie zapraszamy!

 •    KOLEJNE NAGRODY DLA BROWARUMiło nam poinformować, że Browar Lubicz otrzymał kolejne prestiżowe nagrody
  i wyróżnienia od ekspertów branży budownictwa. Nasze osiedle...
  14.07.2014

  ... jest jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce. Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego ogłosił laureatów konkursu "BUDOWA ROKU 2013".

  W XXIV edycji konkursu sędziowie ocenili blisko 70 zrealizowanych inwestycji i wyłonili laureatów spośród inwestorów, deweloperów i generalnych wykonawców obiektów budowlanych we wszystkich rodzajach budownictwa.

  Celem konkursu było wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne. Nasza inwestycja otrzymała nagrodę I stopnia w tym prestiżowym konkursie. Jury podkreśliło, że wyróżnione obiekty wybudowane w 2013 roku charakteryzują się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, funkcjonalnością oraz najwyższą jakością materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych.

  To nie jedyne wyróżnienie dla Browaru Lubicz. Uznanie ekspertów architektury nasza inwestycja zyskała też w konkursie „Kraków – mój dom”, gdzie otrzymaliśmy nagrodę specjalną za kreatywną rewitalizację zdegradowanego obszaru i stworzenie atrakcyjnej i wielofunkcyjnej przestrzeni miejskiej. Zdaniem jury Browar Lubicz może służyć za wzór, jak obchodzić się z zabytkami poprzemysłowymi.

  Trzecią nagrodę otrzymaliśmy od Zarządu Województwa Małopolskiego za najlepsze współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu Małopolski. Tym razem Browar Lubicz został doceniony w kategorii architektury mieszkaniowej.

  To kolejne znaczące wyróżnienia i nagrody dla Browaru Lubicz. W styczniu Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło zwycięzców III edycji ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego. Osiedle Browar Lubicz otrzymało nagrodę w kategorii Inwestycja Roku 2013. W zeszłym roku prestiżowy tygodnik "Gazeta Finansowa" we współpracy z magazynami "Home & Market" i "Gentelman" przyznał nam nagrodę dla najlepszego projektu mieszkaniowego w Polsce. Eksperci docenili doskonałą lokalizację oraz położenie w miejscu dogodnym komunikacyjnie, o doskonałej infrastrukturze. Browar Lubicz został także nagrodzony przez firmy doradcze Home Broker i Lion's House. Eksperci rynku nieruchomości uznali nasze osiedle za jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce.

 •    ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTEChcesz zobaczyć ostatnie dostępne apartamenty w jednej z najlepszych krakowskich inwestycji? W najbliższą...11.06.2014

  ... sobotę i niedzielę (14 i 15 czerwca) odbędą się Dni Otwarte na osiedlu Browar Lubicz.

  W czasie Dni Otwartych każdy z Państwa będzie mógł obejrzeć wszystkie dostępne mieszkania w budynkach "A" (od ul. Lubicz)

  i "B" (od ul. Strzeleckiej) oraz porozmawiać z naszym doradcami na temat I i II etapu projektu.

  Do dyspozycji klientów będą także dwa mieszkania pokazowe o powierzchniach 45 i 80 m kw.

  Przyjdź, obejrzyj, wybierz swoje mieszkanie i negocjuj cenę.

  Zapraszamy.

 •    CODEWISE W BROWARZE LUBICZDo grona najemców odrestaurowanego Pałacu Goetzów dołączyła firma Codewise, specjalizująca się w sprzedaży nowatorskich rozwiązań technologicznych. Przedstawiciele tej firmy...09.04.2014

  ... zajmą około 530 m kw. powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym przy ulicy Lubicz 17H. Dwa sztandarowe produkty Codewise to ZeroPark, przyjazna dla użytkowników sieć reklamowa, oraz Voluum, oprogramowanie ułatwiające kontrolę efektywności kampanii marketingowych w internecie. Cechą wyróżniającą, na której spółka oparła swą prostą strategię, jest zatrudnianie ekspertów najwyższej klasy. Zespół Codewise stanowi 25 wysoce wykwalifikowanych osób z pięciu krajów, a lista klientów firmy obejmuje 105 państw. Codewise to kolejny najemca, który podpisał w tym roku umowę najmu z firmą Balmoral Properties. W styczniu do grona najemców dołączyła polska sieć delikatesów spożywczych, w marcu do Browaru Lubicz wprowadzili się dyplomaci - w naszej inwestycji otwarty został Konsulat Generalny Węgier.

 •    WERNISAŻ W BROWARZE LUBICZNa kulturalnej mapie Krakowa pojawił się kolejny ciekawy adres, przy ulicy Lubicz 17 I. Wszystko za sprawą współpracy firmy Balmoral Properties i krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Na otwarcie wystawy przybyło...07.04.2014

  ... ponad dwieście osób. Takiego wernisażu jeszcze krakowianie nie oglądali. W odrestaurowanej, dawnej kotłowni Browaru Lubicz swoje prace zaprezentowało 13 znanych artystów, przedstawicieli kilku pokoleń. Wszystkie realizacje artystów powstały przy użyciu różnych technik. W ten sposób rozpoczęli cykl wernisaży w nietypowych wnętrzach osiedla biurowo-mieszkaniowego. Pierwsza wystawa to zwieńczenie projektu naukowego "Nagie ściany są piękne". W sumie odbędzie się pięć projektów, ostatnia wystawa potrwa do 3 czerwca.

  Pretekstem do rozważań artystycznych są słowa szwajcarskiego reformatora Ulricha Zwinglego, wypowiedziane w trakcie opróżniania z wizerunków świątyń. W wystawie jednak nie chodzi o światopoglądowe refleksje i spory ale o istotę przestrzeni, jaką wytwarza się na linii ściana (granica) i obraz (dzieło). Artyści biorący udział w wystawie, poprzez swoją sztukę - malarstwo, video, instalacje i performance - usiłują przekazać odbiorcy, że uboga struktura nagich ścian posiada w sobie metafizykę, którą sam obraz tylko wzmacnia.

  Wernisaż "Nagie ściany są piękne" jest inicjatywą Platformy Badań Artystycznych przy Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Platforma powstała z pomysłu prof. Andrzeja Bednarczyka, dr hab. Kingi Nowak i dr Michała Zawady. Jest to zespół, mający na celu stworzenie obszaru wymiany myśli i dyskusji przedstawicieli różnych dyscyplin artystycznych i naukowych.

 •    PRACE NAD PIERWSZYM ETAPEM BROWARU LUBICZ ZAKOŃCZONE!I etap Browaru Lubicz został ukończony! Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie...27.01.2014

  ... I etapu osiedla Browar Lubicz. W środę 22 stycznia podpisaliśmy pierwszą Umowę Sprzedaży i w ten sposób na terenie naszej inwestycji zawiązała się wspólnota mieszkaniowa. W międzyczasie trwa procedura wydawania kluczy mieszkańcom osiedla. Poniżej przedstawiamy aktualne zdjęcia naszej inwestycji.

 •    PIOTR I PAWEŁ NOWYM NAJEMCĄ W BROWARZE LUBICZDo grona najemców Browaru Lubicz dołączyła polska sieć delikatesów spożywczych Piotr i Paweł. Spółka wynajęła 1100 m kw. powierzchni handlowej na parterze w budynku Lubicz 17A...22.01.2014

  ... w pasażu handlowym. Pierwsze zakupy nasi mieszkańcy będą mogli zrobić już w drugiej połowie tego roku. Supermarkety Piotr i Paweł działają na polskim rynku od ponad 23 lat. Obecnie to jedna z najszybciej rozwijających się sieci delikatesów spożywczych, firma posiada ponad 100 sklepów w 57 miastach. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m kw., a asortyment sięga 15 tys. pozycji. Spółka bardzo mocno rozwija produkty pod marką własną.

  To jeden z elementów strategii tej firmy, obecnie w sprzedaży ma kilkaset takich produktów. Od początku istnienia firma Piotr i Paweł przywiązuje ogromną wagę do zadowolenia klientów, dbając o szeroki wybór, wysokiej jakości produktów i najwyższą jakość obsługi. Docenili to światowi eksperci zapraszając firmę do ekskluzywnej grupy najsilniejszych polskich firm. W 2009 roku międzynarodowa organizacja Superbrands, działająca w ponad 80 krajach, przyznała marce "Piotr i Paweł" prestiżowy tytuł Superbrand Polska. Nagroda była wyróżnieniem dla całej firmy za wieloletnią pracę na rzecz silnej marki.

 •    BROWAR LUBICZ - INWESTYCJA ROKU 2013Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło zwycięzców III edycji ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego. Poznaliśmy laureatów w czterech...16.01.2014

  ... Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło zwycięzców III edycji ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego. Poznaliśmy laureatów w czterech kategoriach: Deweloper Roku, Budowlana Firma Roku, Inwestycja Roku 2013 oraz Materiały Budowlane Roku 2013.

  Miło nam poinformować, że osiedle Browar Lubicz otrzymało nagrodę w kategorii Inwestycja Roku 2013. Jury doceniło naszą inwestycję, która odznacza się wyjątkową architekturą, zastosowaniem optymalnych i innowacyjnych rozwiązań, a mieszkańcom zapewnia komfort i funkcjonalność.

  To kolejne znaczące wyróżnienie dla Browaru Lubicz. W zeszłym roku prestiżowy tygodnik „Gazeta Finansowa" we współpracy z magazynami „Home & Market" i „Gentelman" przyznał nam nagrodę dla najlepszego projektu mieszkaniowego w Polsce. Eksperci docenili doskonałą lokalizację oraz położenie w miejscu dogodnym komunikacyjnie, o doskonałej infrastrukturze. Browar Lubicz został także nagrodzony przez firmy doradcze Home Broker i Lion's House. Eksperci rynku nieruchomości uznali nasze osiedle za jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce.

  Dziękujemy.

 •   KONSULAT GENERALNY WĘGIER NAJEMCĄ W BROWARZE LUBICZZ przyjemnością informujemy, że niedawno podpisaliśmy umowę najmu z Ambasadą Węgier. Dyplomaci Konsulatu Generalnego Węgier wprowadzą się...08.01.2014

  ... do nowej siedziby, zlokalizowanej przy ul. Lubicz 17H, w pierwszym kwartale 2014 r. Nowa siedziba Konsulatu Generalnego Węgier obejmie całe piętro w prestiżowym Pałacu Goetzów. Ten zabytkowy budynek został całkowicie odnowiony i przekształcony w nowoczesny obiekt biurowy w ramach projektu Browar Lubicz. Odrestaurowane zostały również dawne budynki przemysłowe, jak Portiernia, Susznia Słodu, Słodownia, a także Maszynownia i Kotłownia z charakterystycznym kominem. Odnowione obiekty oferują łącznie 4600 m2 powierzchni handlowej i 1900 m2 powierzchni biurowej.

2014

2015

2016

2012

2011

2013

© 2016 Balmoral Properties Ltd.