•    TRZY CZWARTE BROWARU JUŻ GOTOWEMiło nam poinformować, że trwają ostatnie prace przy rozbudowie naszej inwestycji. Zaawansowanie wszystkich robót na terenie II etapu osiedla wynosi 77 proc. Największy postęp prac widoczny jest w budynku biurowym "G" oraz...30.12.2015

  ...  w budynkach mieszkalnych "E" i "F", gdzie wykonano już większość prac budowlanych. Generalny wykonawca - firma Warbud - ukończył prace przy układaniu elewacji klinkierowej i montażu okien. Wewnątrz budynków ukończono układanie instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Postęp prac budowlanych widać też w budynkach mieszkalnych "C" i "D", większość prac zewnętrznych jest już ukończona. Obecnie trwają prace wykończeniowe w tych budynkach. Prace budowlane II etapu znacznie wyprzedzają harmonogram, początkowo cała inwestycja miała być ukończona jesienią przyszłego roku. Generalny wykonawca kończy montaż ekranów akustycznych, wkrótce rozpoczną się prace przy zagospodarowaniu terenu II etapu osiedla.

 •    PAPIESKIE KREMÓWKI W BROWARZEMiło nam poinformować, że Balmoral Properties podpisał kolejną umowę najmu powierzchni komercyjnej. Na naszym osiedlu rozpoczęła działalność Café "Individual". Kawiarnia wynajęła ok. 50m2. powierzchni handlowej...15.11.2015

  ...  w budynku "A". To nie jest kolejna typowa krakowska kawiarnia z tradycyjnymi wypiekami. W bogatej ofercie menu Café "Individual" znajdują się bowiem wadowickie specjały, m.in. ciastka z malinami i papieskie kremówki. Do smacznej kawy możemy zamówić czekoladowe torciki, szarlotkę, bezy i babeczki z owocami lub kanapki na ciepło m.in. bagietki z kurczakiem, bekonem i rukolą.

  – Największym zainteresowaniem klientów cieszą się bezy Pavlowa, panini z bekonem i jajkiem (włoskie kanapki na ciepło) i maleńkie babeczki z posypkami a'la mufinki" – mówi Paulina Brańka z Café "Individual".

 •    DWIE TRZECIE BROWARU JUŻ GOTOWEBudowa II etapu naszej inwestycji wkracza w kolejny etap, wkrótce Browar Lubicz osiągnie stan surowy zamknięty. Generalny wykonawca - firma Warbud - kończy prace przy układaniu instalacji wewnątrz budynków i ...09.10.2015

  ... układaniu elewacji klinkierowej w budynkach mieszkalnych. Zaawansowanie wszystkich robót budowlanych wynosi 65 proc.

  Największy postęp prac widoczny jest w budynku mieszkalnym "F" i w budynku biurowym "G". Wewnątrz budynków ukończono układanie instalacji elektrycznych i hydraulicznych. W apartamentowcu zostały wstawione już wszystkie okna, ułożono też 85 proc. elewacji klinkierowej na zewnątrz budynku. Większość prac budowlanych wykonano też w budynku biurowym, gdzie trwają ostatnie prace przy układaniu elewacji zewnętrznej (70 proc.) i montażu okien (90 proc.). Budynek biurowy został już przykryty dachem.

  Znaczny postęp prac widać też w budynku mieszkalnym "E". Trwają tam ostatnie prace przy montażu okien (90 proc.), na budynku ułożono już 40 proc. elewacji klinkierowej. Z kolei w budynkach mieszkalnych "C" i "D" kończą się prace przy montażu okien, wykonano 80 proc. stolarki okiennej, firma budowlana rozpoczęła układanie elewacji na zewnątrz budynków. Jednocześnie generalny wykonawca rozpoczął też prace przy zagospodarowaniu terenu osiedla. Od strony ulicy Lubicz robotnicy kładą kostkę brukową, a od torów kolejowych trwają prace przy montażu ekranów akustycznych.

 •    WEEKENDOWY FESTIWAL W BROWARZEW piątek, 4 września odbędzie się uroczyste otwarcie restauracji Browar Lubicz, która znajduje się na terenie naszej inwestycji. Festiwal Otwarcia Browaru Lubicz potrwa przez cały weekend. W piątek odbędzie się...04.09.2015

  ...  transmisja meczu piłkarskiego Niemcy - Polska. Sobota upłynie pod znakiem muzyki - wieczorem odbędzie się koncert, festiwal otwarcia uświetni swoją obecnością Ayal Elbaz. Niedziela zaś to dzień przeznaczony dla rodzin, będzie specjalne rodzinne menu.

  Otwarcie Browaru poprzedziło 18 miesięcy intensywnej pracy, m.in. nad przystosowaniem budynku dla potrzeb nowego właściciela, a także na pracach remontowych, opracowaniu menu oraz produkcji piwa. Za najważniejszy proces – warzenie piwa – odpowiedzialny jest wielokrotnie nagradzany nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej piwowar Krzysztof Ozdarski. W restauracyjnym menu będą lokalne, sezonowe produkty.

   

  PIWO POWSTAJE ZA SZYBĄ

  W mikrobrowarze będzie można spróbować aż 11 gatunków piwa. Zarówno w leżakowni, gdzie ustawiono 19 wielkich tanków na piwo, jak i w każdej z czterch sal browaru odwiedzający będą mogli pić piwo przyglądając się jednocześnie procesowi jego powstawania.

 •    50% POWIERZCHNI W BROWAR LUBICZ OFFICE JUŻ WYNAJĘTEMiło nam poinformować, że Balmoral Properties podpisał nową umowę dotyczącą najmu 2 tys. m2 powierzchni komercyjnej. Pierwszym najemcą budynku biurowego, który powstaje...30.06.2015

  ... w drugim etapie naszego kompleksu, jest firma Codewise. W nowym biurowcu na najemców czeka 4,5 tys. m2 powierzchni komercyjnej. Uwzględniając najnowszą umowę najmu do wynajęcia zostały trzy kondygnacje o łącznej powierzchni 2,5 tys. m2 – dwa piętra powierzchni biurowej oraz parter z przeznaczeniem na biura i usługi.

 •    DNI OTWARTEW dniach 20-21 czerwca odbyły się dni otwarte na terenie naszego osiedla. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem za co wszystkim odwiedzającym dziękujemy.Zwiedzający mogli obejrzeć wszystkie dostępne mieszkania...22.06.2015

  ... z I etapu, apartamenty pokazowe oraz porozmawiać z naszymi doradcami na temat projektu. W czasie dni otwartych wszyscy mogli zapoznać się  z postępem prac budowlanych drugiego etapu. Dzięki uprzejmości generalnego wykonawcy – firmy Warbud – klienci mogli zwiedzić budynek mieszkalny "F" oraz zobaczyć mieszkania dwu- i trzypokojowe.

  Oprócz mieszkań dwupokojowych dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszyły się większe metraże oraz ładne widoki z okna. Zwiedzającym zaproponowaliśmy szereg mieszkań w budynku "E" z pięknym widokiem na ogrody Jezuitów.

  Na koniec mamy miłą niespodziankę, którą chcemy się z Wami podzielić. Miło nam poinformować Państwa, że sprzedaliśmy już 200 mieszkań w Browarze Lubicz.

  Dziękujemy Państwu za wizytę i poświęcony czas.

 •    TRWA BUDOWA II ETAPU OSIEDLA BROWAR LUBICZSerdecznie zapraszamy Państwa na Dni Otwarte, które odbędą się w ten weekend na terenie naszego osiedla. W czasie dni otwartych do Państwa dyspozycji będą dostępne ostatnie gotowe mieszkania...17.06.2015

  ... w budynkach "A" (od ulicy Lubicz) i "B" (od ul. Strzeleckiej) z I etapu inwestycji, wykończone mieszkania pokazowe oraz wybrane mieszkania z II etapu, które znajdują się w budynku "F". Będzie też można zapoznać się z pełną ofertą sprzedaży zarówno dużych apartamentów z I etapu jak i mieszkań dwu- i trzypokojowych, które obecnie powstają. Przyjdź, obejrzyj i wybierz swoje mieszkanie.
  Dni otwarte w najbliższą sobotę i niedzielę (20-21 czerwca) w godz. 10-15.

  Zapraszamy

 •    CODEWISE POLUBIŁ BROWARMiło nam poinformować, że firma Codewise, specjalizująca się w sprzedaży rozwiązań technologicznych, zwiększyła powierzchnię najmu w Browarze Lubicz. Dwa sztandarowe produkty tej firmy to...30.04.2015

  ... ZeroPark, przyjazna dla użytkowników sieć reklamowa, oraz Voluum, oprogramowanie ułatwiające kontrolę efektywności kampanii marketingowych w internecie.

  Spółka Codewise dołączyła do grona najemców naszej inwestycji w zeszłym roku. Początkowo spółka wynajęła 504 m2. powierzchni biurowej w odrestaurowanym zabytkowym Pałacu Goetzów. Gruntownie odrestaurowany budynek Pałacu Goetzów zdobył wówczas uznanie u węgierskich dyplomatów, w Pałacu Goetzów znajduje się Konsulat Generalny Węgier. Teraz przedstawiciele firmy Codewise zdecydowali się zwiększyć powierzchnię najmu o kolejną kondygnację, obecnie zajmują 764 m kw. powierzchni biurowej przy
  ulicy Lubicz 17 H.

  Około 90 proc. powierzchni lokali użytkowych Browaru Lubicz zostało już wynajętych. Obecnie w I etapie naszej inwestycji znajduje się ostatni lokal do wynajęcia o powierzchni użytkowej 803 m2.

 •    ARCHITEKTURĘ INWESTYCJI DOCENIAJĄ NIE TYLKO POLSCY EKSPERCI.Miło nam poinformować, że Browar Lubicz został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie "ŻYCIE W ARCHITEKTURZE". Jego celem jest promocja najlepszych osiągnięć w dziedzinie...14.04.2015

  ... współczesnej architektury w Polsce oraz wzrost społecznego zainteresowania jej rolą, poprzez nagradzanie najlepszych obiektów. Jury wyróżniło budynki nadające przestrzeni miejskiej nową jakość, szanujące wartości historyczne i kulturowe otoczenia.

  To kolejna prestiżowa nagroda dla Browaru Lubicz. W marcu, I etap naszej inwestycji został wyróżniony w innym ogólnopolskim konkursie architektonicznym "Brick Award". Jury przyznało nam nagrodę w kategorii Renowacja/Adaptacja/Przebudowa/Rekonstrukcja za wkomponowanie nowego obiektu mieszkaniowego w starą postindustrialną zabudowę, dzięki wykorzystaniu ceramiki i cegły. Ta nagroda daje nam szasnę pokazania się na arenie międzynarodowej.

   

  ODWIEDŹ STRONĘ >

   

 •    TRWA BUDOWA II ETAPU OSIEDLA BROWAR LUBICZDzięki ciepłej zimie widać znaczące postępy prac drugiej fazy naszego osiedla. Z tygodnia na tydzień powstają kolejne piętra w budynkach mieszkalnych i biurowcu.Zaawansowanie całkowite wszystkich prac drugiego etapu...06.03.2015

  ... osiedla Browar Lubicz wynosi obecnie około 12 proc. Prawie gotowe są już garaże podziemne pod wszystkimi zaplanowanymi budynkami mieszkalnymi. Tu wykonano ponad 80 proc. wszystkich robót. Do dyspozycji mieszkańców II etapu będzie 176 miejsc postojowych.

  Największy postęp prac jest widoczny w budynku mieszkalnym "F", tu generalny wykonawca ukończył prace przy budowie drugiego piętra. Jednocześnie prowadzone są prace budowlane w budynku biurowym "G", tu gotowe jest już pierwsze piętro.

2014

2015

2016

2012

2011

2013

© 2016 Balmoral Properties Ltd.