Browar Lubicz już ukończony.

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy budowę II etapu naszej inwestycji. Otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie, w sierpniu rozpoczęliśmy procedurę wydawania kluczy nowym mieszkańcom.

Pięć lat temu zaprezentowaliśmy projekt rewitalizacji Browaru Lubicz w Krakowie. Szybko rozpoczęły się prace przygotowawcze pod budowę kompleksu wielofunkcyjnego z zachowaniem zabytkowych obiektów XIX-wiecznej fabryki. Program rewitalizacji terenów dawnego browaru Goetzów, przygotowany przez krakowską pracownię MOFO Architekci zakładał integrację zabytkowych budynków m.in. Pałacu Goetzów, Portierni, Dawnej Suszni Słodu, Dawnej Słodowni, Maszynowni i Kotłowni z kominem z nową zabudową mieszkaniową i biurową.

W styczniu 2014 roku osiągnęliśmy półmetek, zakończyły się prace budowlane I etapu inwestycji. Zdaniem konserwatora zabytków była to pierwsza rewitalizacja kompleksu poprzemysłowego w Krakowie, w której z taką starannością potraktowano budynki historyczne i wkomponowano je w całość projektu. Dzisiaj inwestycja jest już ukończona. W ramach drugiego etapu osiedla powstały cztery budynki mieszkalne mające od czterech do pięciu pięter. Znajdują się w nich 163 mieszkania dwu- i trzypokojowe. Oprócz apartamentów powstał też budynek biurowy o powierzchni użytkowej 4,2 tys. mkw.

Nasza inwestycja zupełnie odmieniła centrum Krakowa. Zamknięty do niedawna, zaniedbany teren stał się na nowo obszarem tętniącym życiem, nową częścią miasta dostępną dla wszystkich. Dziękujemy, że przez cały ten czas byliście z nami. Zapraszamy do oglądania Browaru Lubicz i zakupu mieszkań.

Trwa wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za chwilę.

Formularz został wysłany.

FORMULARZ KONTAKTOWY

FILMY Z ETAPÓW BUDOWY

Aby wysłać wiadomość musisz zgodzić się na przetwarzanie swoich danych osobowych.

© 2016 Balmoral Properties Ltd.

Liczba odwiedzających:

shopify visitor statistics